Wiosną 2020 r. do sprzedaży trafią modele dżinsów w 100% wykonane z materiałów pochodzących z recyklingu. Wykonane zostały dzięki innowacyjnej technice odzyskiwania bawełny z fabrycznych skrawków tkanin i hotelowej pościeli. Do ich szycia zastosowano nici wyprodukowane z plastikowych butelek PET.

Wszyscy zwariowali na punkcie tego płaszcza. Kupisz go w taniej i modnej sieciówce!

Przyjazne środowisku produkty wykorzystują także bardziej ekologiczne guziki i nity – stworzone w procesie, który ogranicza ilość zużywanej wody i energii oraz chemikaliów. Po raz pierwszy w historii, w kolekcji TOMMY JEANS wiosna 2020 pojawi się także seria wykonanych z recyklingu elastycznych dżinsów ze stretchem, które powstały przy użyciu odzyskanej gumy.

Kolekcja łączy praktyczne fasony z technicznymi detalami. Przywołuje buntowniczego ducha świata muzyki, jednak kontynuuje ekologiczną misję marki. Tworzy mieszankę, która zadowoli fanów oczekujących modnych i wyjątkowych dżinsów klasy premium.

Dua Lipa w stylizacji z lat 90. Fani: „Jak Spicetka!

W kampanii reklamowej wystąpiło sześcioro wykonawców muzycznych – zarówno tych świetnie zapowiadających się, jak i tych już znanych na całym świecie. Bohaterowie kampanii to Charli XCX, Channel Tres, Lolo Zouaï, VAVA, Xiuhtezcatl Martinez i Omar Apollo.

Sukienka z lat 70., która powraca do mody. Jest przepiękna!