Świeżo umyte włosy wyglądają pięknie. Są błyszczące, pełne objętości i mają cudowny zapach. Dobry szampon i odżywka potrafią zdziałać cuda, ale codzienne mycie włosów wcale nie wpływa korzystnie na ich kondycję. Czy to oznacza, że piękny, świeży zapach zniknie z naszej głowy? Odpowiedź brzmi: nie. A to za sprawą jednego kosmetyku.

ZOBACZ TEŻ: CHCESZ MIEĆ RÓWNĄ OPALENIZNĘ? LEPIEJ UNIKAJ TYCH RZECZY

Perfumy do włosów to nowość, która powoli staje się alternatywą dla suchych szamponów. Nie tylko zapewniają piękny zapach, ale również dbają o kondycję włosów. Zawarte w nich składniki odżywcze wnikają głęboko we włókna , dbając o ich nawilżenie.

To nowość, która powoli podbija rynek kosmetyczny. Dzięki połączeniu klasycznych zapachów z substancjami nawilżającymi perfumy zapewniają uczucie świeżości oraz tworzą delikatny płaszcz ochrony.

Taki rodzaj odświeżenia zaproponowała niedawno marka Byredo tworząc linię sześciu kwiatowych zapachów, niestety nowości są dostępne jedynie w Niemczech. Dla osób, które chcą spróbować takiego sposobu pielęgnacji włosów, mamy dobrą wiadomość. Sephora posiada w swoim asortymencie mgiełki zapachowe, których działanie jest identyczne – dbają o kondycję włosów, jednocześnie zapewniając im piękny zapach.

ZOBACZ TEŻ: BOTOKS I WYPEŁNIACZE DOSTĘPNE W SKLEPACH!

Tak samo jak w przypadku klasycznych perfum, za ich prawdziwą trwałość musimy zapłacić odpowiednią cenę. Lekka konsystencja dba o włosy, nie skleja ich i nie obciąża, dodatkowo chroni przed przenikaniem nieprzyjemnych zapachów.

Co Wy na to?