Pandemia odcisnęła swój ślad na wielu branżach, również modowej. I nie tylko chodzi o utrudnienia w organizowaniu pokazów mody czy innych eventów, lecz także na samych kolekcjach. Luksusowy dom mody Louis Vuitton zaprezentował swoją kolekcję Cruise 2021, a wśród dodatków znajdziemy… przyłbicę. Nietypowe akcesorium wzbudziło wiele kontrowersji. Jak wygląda przyłbica Louis Vuitton?

Co będziemy nosić jesienią i zimą? Mamy zdjęcia z pokazu Louis Vuitton jesień/zima 2020/21

Pandemiczne stylizacje

Obecne czasy wymusiły na nas dodanie dwóch charakterystycznych dodatków: maseczek. Obowiązek zakrywania nosa i ust pojawił się już kilka miesięcy temu i na razie nic nie zapowiada zmian. Od samego początku na rynek trafiały ozdobne maseczki, jak chociażby model wysadzany kryształami. Największe gwiazdy lansowały modę na noszenie dopasowanych maseczek, które nie tylko spełniałyby funkcje ochronne, lecz także estetyczne. Stanowiły integralną część stylizacji, aż w końcu stały się modne. Tym razem luksusowa marka pokusiła się o zrobienie kolejnego kroku. Bowiem nie tylko maseczki mogą nas chronić podczas pandemii. Przyłbica Louis Vuitton pojawiła się w najnowszej kolekcji Cruise 2021.

„Kobieta nie będzie nosiła ubioru mężczyzny”. O co chodzi w tym kontrowersyjnym billboardzie?

Przyłbica Louis Vuitton

Skórzane elementy zostały wykonane z charakterystycznego brązowego materiału z monogramem LV. Nie powinien dziwić ten wybór: marka słynie właśnie z tego charakterystycznego monogramu. Na razie nie jest nam znana cena przyłbicy, ponieważ wejdzie ona do sprzedaży najprędzej na początku 2021 roku. Jednakże znając ceny innych produktów Louisa Vuittona, można się spodziewać, że nie będzie ona należała do najtańszych. Na razie wiemy, jak dokładnie będzie wyglądał produkt. A jak Wam podoba się przyłbica luksusowej marki?

Przyłbica Louis Vuitton źródło: louisvuitton.com