Fani marki Lipstick Queen wiedzą, że producenci ich ulubionych szminek myślą nieszablonowo. Odcień Frog Prince Lpstick zniknął ze sklepów w zatrważającym tempie. Jasnozielony kolor w magiczny sposób zmienia się w nieskazitelny i olśniewający róż.

ZOBACZ TEŻ: NATALIA SIWIEC PRZESADZIŁA Z MAKIJAŻEM, ZACHWYCIŁA STROJEM?

Marka oferuje również neonowe kolory, które po aplikacji na usta zmieniają się w tradycyjną czerwień. Tym razem założycielka marki Poppy King ma dla swoich fanów coś naprawdę odlotowego! Stworzyła szminkę unisex, która przechodzi metamorfozę, kiedy tylko dotknie ust!

Choć pomadka jest szara i na pierwszy rzut oka wcale nie wygląda pięknie, nadaje się idealnie do nadawania ustom naturalnie wyglądającego blasku. Pomadka Girls Will Be Boys kosztuje około 100 złotych, ale… jej specjalna formuła zawiera witaminę E, masło shea oraz masło mango. Wszystko po to, aby Wasze usta były wspaniale nawilżone i pełne blasku przez cały dzień!

ZOBACZ TEŻ: MAKIJAŻOWA WPADKA MACADEMIAN GIRL – BLOGERKA WYGLĄDAŁA JAK TRUP!

Szminka nie tylko perfekcyjnie trzyma się na ustach, ale także umożliwia pozbycie się wszelkich niedoskonałości. Kolor jest bardziej zabarwieniem, ale w fantastyczny sposób naśladuje odcienie ust, dlatego szminka będzie idealną partnerką dla Ciebie i… Twojego partnera!

Lipstick Qeen wprowadza na rynek pierwszą pomadkę dla kobiet i…mężczyzn!