Lauren Conrad to już nie tylko gwiazdka show The Hills. Celebrytka wybiła się spomiędzy swoich koleżanek po fachu dzięki umiejętności wyczuwania trendów i łączeniu ich w spójną całość. Kolejne kreacje Lauren okazywały się trafione i na tyle chwalone przez media, że Conrad wkrótce spróbowała swoich sił jako projektantka. Teraz zaś wydaje książkę, w której czytelniczki znajdą nie tylko szczegóły jej stylu, ale także wskazówki i podpowiedzi na jeden temat – jak się ubierać, aby wyglądać dobrze.

Dostępna jest już okładka książki i zachodnie media dość zgodnie twierdzą, że jest to niewypał. Śliczna Lauren nie wypadła na zdjęciu korzystnie, a fotografia sama w sobie jest myląca – skupia się bowiem na samej twarzy aktorki i pokazuje tylko maleńki fragment stroju, który powinien być tu na pierwszym miejscu.

Mimo wszystko jesteśmy ciekawi, jak Lauren Conrad poradziła sobie z pisaniem książki i jakie przydatne porady w niej zawarła. Według informacji podanych przez wydawnictwo, w książce znajdą się oprócz tego nigdy wcześniej nie publikowane zdjęcia Lauren oraz anegdotki z jej życia.

Jak Wam podoba się ta okładka?