Nie tylko baby boom trwa w najlepsze. Kolejne gwiazdy i celebrytki stają na ślubnym kobiercu, a że sezon ślubny w pełni… co chwilę mamy dla Was nową porcję ślubnych zdjęć! W miniony weekend odbyły się dwa głośne śluby – jedną z Panien Młodych była Lara Gessler. Jesteście ciekawe, jak wyglądała w swoim wielkim dniu?

ZOBACZ: CHCEMY MIEĆ TAKIE NOGI JAK LARA GESSLER!

Zdjęciami ze ślubu Lary pochwaliła się jej mama, Magda Gessler. Obok zdjęć Lary w sukni ślubnej nie mogło zabraknąć wzruszającego opisu.

– Wzruszona , oczarowana ,magia milosci … prostota i polskością wesela Lary i Pawła niczym z panaTadeusza :❤🎄🌳🍃🌲 oczy wilgotne mam do dzis ❤❤❤❤❤❤❤❤🍉🍉🍉🍉❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤🍉❤🍉🍉ps: niespodzianka : Lara i Pawel sami od a do z zorganizowali stworzyli ta atmosferę to wesele , …. znaleźli to nieprawdopodobne miejsce : sakramentalne tak powiedzieli sobie w zagajniku 🌳🎄🌲🌲🌲🌲🌲🌲🌲🌲🌲🌲🌲🌲🌲 – napisała Magda Gessler.

Jak wyglądała Panna Młoda? Musimy przyznać, że wybrała na tę okazję dosyć niecodzienną, ale przepiękna sukienkę. Zabrakło tradycyjnej bieli, zamiast niej pojawił się odcień nude i biała koronkowa góra ozdobiona złotą nitką. Uzupełnieniem całości była burza loków i piękna opaska we włosach. Stylizacja Panny Młodej idealnie pasowała do miejsca ceremonii.

ZOBACZ TEŻ: LARA GESSLER WZIĘŁA ŚLUB! MAGDA PRZYSZŁA, ALE…

Gratulujemy!

The best day of my life 🌲💍🌲🌸🌲#love #wedding #hands #best #rings

Post udostępniony przez Lara Gessler (@lara_gessler)

Lara Gessler wyszła za mąż! Magda Gessler: Oczy wilgotne mam do dziś! (FOTO)

Lara Gessler wyszła za mąż! Magda Gessler: Oczy wilgotne mam do dziś! (FOTO)

Lara Gessler wyszła za mąż! Magda Gessler: Oczy wilgotne mam do dziś! (FOTO)