Lady Gaga słynie ze swojego niesamowitego wyczucia stylu. Jej sceniczne kreacje są mocne, wyjątkowe, bardzo często niosą za sobą przesłanie, ale ekstrawagancja i elegancja towarzyszą jej również na co dzień. W ostatnim czasie światowa gwiazda była widziana w sukience, którą stworzyła polska designerka.

Hailey Bieber w sukience polskiej projektantki. Wygląda olśniewająco!

Wyjątkowy styl Lady Gagi

Obok stylizacji Lady Gagi nie da się przejść obojętnie. Jej styl jest ogromną inspiracją dla osób na całym świecie – to właśnie dzięki jej odwadze fani nie obawiają się eksperymentować. Na koncertach gwiazdy często można zaobserwować barwnie ubranych ludzi. Nawet to, jak Lady Gaga ubiera się na co dzień jest nieszablonowe i nietuzinkowe. Nawet najzwyklejszą i najbardziej klasyczną sukienkę dzięki dodatkom potrafi zamienić w coś wyjątkowego. Jakiś czas temu piosenkarka pokazała się w fenomenalnym czarnym total looku. Sukienka, której użyła w tej stylizacji, została zaprojektowana przez Polkę, Magdę Butrym.

Jennifer Lopez w garniturze polskiej projektantki. Tak prezentuje się w nim gwiazda!

Blanka Lipińska poleca sukienki tej marki. Ładne?

Lady Gaga w sukience projektu Magdy Butrym

Piosenkarka została zauważona na ulicy Nowego Jorku w dopasowanej sukience na cienkich ramiączkach, butach na ogromnych platformach i obcasach, z torebką-kuferkiem i ciemnymi okularami. Sprytni fani rozgryźli od razu, skąd pochodzą poszczególne elementy tej stylizacji. Buty to Pleaser USA, torebka – Mark Cross, okulary – Dita Eyewear. Sukienka natomiast to projekt polskiej designerki Magdy Butrym. Model ten wciąż jest dostępny na sklepie projektantki i kosztuje 5150 złotych. To nie pierwsza gwiazda, która wybrała ubranie od Magdy. Wcześniej zrobiły to między innymi Bella Hadid, Kendall Jenner, Beyonce i Kim Kardashian. Jak Wam się podoba kreacja, którą wybrała Lady Gaga?