Lady Gaga wraz z Bradley’em Cooperem pojawili się na kanapie u Grahama Northona z okazji premiery ich nowego filmu “Narodziny gwiazdy”. Piosenkarka wciela się w nim w postać Ally, która jest partnerką muzyka, Jackson’a Maine. To właśnie jego kreuje Bradley Cooper, który chcąc zachować jak największą “naturalność”, zabronił artystce się malować.

ZOBACZ TEŻ: HAUS BEAUTY – NOWA LINIA KOSMETYKÓW LADY GAGI JEST JUŻ PRAWIE GOTOWA!

Lady Gaga przyznała w wywiadzie z Nortonem Grahamem, że początkowo wizja zrezygnowania z makijażu była dla niej bardzo trudna. Czuła się wręcz “naga”. W związku z tym, starała się ukrywać swoje mankamenty, ale Cooper był nieugięty i za każdym razem kierował ją z powrotem na demakijaż.

Bradley wyjaśnił to w ten sposób, że próbował sprawić, by Lady Gaga była jak najbardziej normalna i nierozpoznawalna w roli Ally. Jak nieodkryta jeszcze piosenkarka, dziewczyna z sąsiedztwa a nie wielka gwiazda. Paradoksalnie szybko okazało się, że ten jeden mankament jeszcze bardziej pomógł artystce wcielić się w nową rolę.

ZOBACZ TEŻ: Jak Lady Gaga wyglądała przed operacjami plastycznymi? (Mamy MOCNE ZDJĘCIA)

W związku z tym zarówno w trailerze jak i na zdjęciach promujących film możemy zobaczyć 100% naturalną Lady Gagę, zupełnie bez nadęcia i bez warstwy makijażu.

Z wywiadu dowiedzieliśmy się też, że jej własna linia kosmetyków Haus Beauty Cosmetics oraz Skincare pojawi się na rynku w najbliższych tygodniach.

Podoba Wam się Gaga w naturalnej wersji?

Lady Gaga przyznaje, że Bradley Cooper zabronił jej malować się na planie filmu
Lady Gaga przyznaje, że Bradley Cooper zabronił jej malować się na planie filmu
Lady Gaga przyznaje, że Bradley Cooper zabronił jej malować się na planie filmu