Moda, ach ta moda! Trendsetterzy zrobią wszystko, żeby wyglądać dobrze, oczywiście wszystko zgodnie z obowiązującymi trendami. Za modą podążają także słynne siostry Kardashian/Jenner. Ostatnio najmłodsza z nich, Kylie, została wyśmiana na Instagramie. Przez kogo? Przez jedną ze swoich sióstr, oczywiście!

ZOBACZ: KYLIE JENNER POCHWALIŁA SIĘ KOLCZYKIEM W SUTKU… KENDALL!

Okazuje się, że celebrytka w pogoni za modą zapomina o… jej praktycznej stronie. Dlaczego została wyśmiana przez Kendall?

Kylie jak zwykle wystroiła się i wybrała się na miasto. Do minisukienki dobrała modne dodatki – czapkę z daszkiem oraz torebkę Givenchy. Co w tym takiego śmiesznego? Kylie nie zabrała ze sobą okularów przeciwsłonecznych, oślepiające słońce zasłaniała dłonią.

– Jeśli tylko byłoby coś, co można nosić na głowie, aby chronić swoje oczy przed słońcem… – brzmi podpis mema, który pojawił się na Instagramie Kendall.

Kednall wyśmiała swoją siostrę za to, że pomimo tego, że miała na głowie czapkę z daszkiem, nie pomyślała o tym, żeby przekręcić ją daszkiem do przodu i osłonić się przed słońcem.

ZOBACZ TEŻ: BEYONCE POKRZYŻOWAŁA PLANY KYLIE JENNER?

Szczyt głupoty?

if only

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Kendall Jenner (@kendalljenner)

Kylie Jenner została wyśmiana przez swoją siostrę, Kendall

Kylie Jenner została wyśmiana przez swoją siostrę, Kendall