Kylie Jenner lubi szokować i przyciągać uwagę. Celebrytka nie zostaje w tyle za swoimi siostrami i stara się ciągle być na wierzchu. Póki co udaje jej się to znakomicie – szczególnie dzięki odmowie z Urzędu Patentowego w sprawie jej nowej linii pielęgnacyjnej oraz nieustannie pojawiającymi się nowościami w kosmetykach do makijażu. Tym razem głośno o celebrytce zrobiło się dzięki nowej sesji. Stylizacja, pozy oraz otoczka całej sesji dość mocno odbiegają od stylu Kylie.

Autorem zdjęć jest Sasha Samsonova, znany fotogram i artysta z Los Angeles, który już wcześniej robił zdjęcia Kardashiankom. Najczęściej przed jego obiektywem staje właśnie Kylie i Kendall.

ZOBACZ TEŻ: KYLIE JENNER POKAZAŁA PEDICURE! INTERNAUCI POKŁADAJĄ SIĘ ZE ŚMIECHU…

Internauci podejrzewają, że nietypowe sukienki, które ma na sobie Kylie, moga być efektem kolejnej linii ubrań, które zaprojektowały razem siostry Jenner. Mamy jednak pewne obawy, że będą na tyle uniwersalne, że staną się obiektem pożądania wielu kobiet na świecie.

Inną sprawą są intrygujące i bardzo seksowne pozy Kylie. Myślicie, że w ten sposób próbuje sprzedać swoją nową kolekcję?