Od kiedy Kylie Jenner wyjawiła prawdę o ciąży, jest prawdziwym oczkiem w głowie mediów. Jej siostry dwoją się i troją, aby choć na chwilę skupić na sobie uwagę. Niestety ciężko konkurować z młodą mamą i uroczym noworodkiem, który zresztą wychowuje się bez ojca, ponieważ ten postanowił poświęcić się muzyce.

Te wszystkie historie nie miałyby sensu, gdyby Kylie od czasu do czasu nie odsłoniłaby pociążowego brzucha lub… nie zmieniła koloru włosów. I właśnie tak Kylie Jenner stała się blondynką.

ZOBACZ TEŻ: CHIRURG ROZPŁYWA SIĘ NAD URODĄ KYLIE JENNER: WYLECZYŁA KOBIETY Z KOMPLEKSÓW!

Celebrytka opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie, na którym prezentuje nowy kolor włosów- platynowy blond. To oczywiście nie pierwsza drastyczna metamorfoza Jennerki.

Młoda mama wielokrotnie zmieniała kolor włosów. Dzięki temu mogliśmy obserwować ją między innymi w różu, rubinowej czerwieni, czekoladowym brązie oraz turkusowych pasemkach. W zasadzie Kylie Jenner miała już na głowie prawie wszystko.

ZOBACZ TEŻ: WIEMY, JAK NAPRAWDĘ WYGLĄDA KYLIE JENNER PO URODZENIU DZIECKA! (FOTO)

Choć niektórzy obserwatorzy celebrytki twierdzą, że to zaledwie peruka, Kylie oznaczyła na zdjęciu fryzjera. Zasugerowała tym samym, że Toktyo Stylez jest autorem koloryzacji. Co sądzicie o jej nowym kolorze włosów?

Podoba się Wam?

i think i was meant to be blonde 😏

Post udostępniony przez Kylie (@kyliejenner)