Kylie Jenner wybrała się na koncert w Los Angeles i na tę okazję wybrała ustrukturyzowany top, który wygląda jak… jeansy. Górna część jeansów stała się górną częścią stylizacji. Widać guziki i kieszenie, czyli wszystko to, co jest związane z górną partią jeansów.

Pamiętasz, kiedy 10 lat temu zastanawialiśmy się, czy legginsy mogą być spodniami? Przygotujcie się na kolejną kłótnię. Tym razem zastanówmy się, czy spodnie mogą być koszulką. Trudno potwierdzić tę niezwykłą stylizację na podstawie lustrzanego selfie Kylie Jenner, ale wygląda na to, że ktoś właśnie pociął parę czarnych jeansów, zszył nogawki i włożył w nie celebrytkę.

Wiadomo, jest miliarderką, więc najprawdopodobniej jest to limitowana edycja koszulek od któregoś z modnych projektantów. Jenner zaprezentowała również luźne, czarne spodnie i szpilki, a także buty swojego partnera koncertowego. Być może była to Kendall, być może Travis Scott.

Kylie Jenner

Kylie Jenner przefarbowała brwi na biało

Kylie ostatnio słynie z zamiłowania do całkowicie czarnych stylizacji. Pokazywała się w nich między innymi podczas Paris Fashion Week. To wtedy miała na sobie czarne buty, czarną skórzaną kurtkę, czarne okulary przeciwsłoneczne i czarną chustę na głowę.

Stylizacja  jeansów jako koszulki być może jest też zachętą do przerabiania ubrań, które teoretycznie nadawałyby się do wyrzucenia.

Przerabiałaś kiedyś ubrania?Lubisz obserwować takie przeróbki w mediach społecznościowych? Daj nam znać, co sądzisz na ten temat. Naszym zdaniem jest to rewelacyjna stylizacja nie tylko ze względu na modny wygląd, ale też ze względu na troskę o środowisko.

Jakie studia skończyły polskie gwiazdy?