Moda na farbowanie włosów na kolorowo trwa nieustannie od kilku sezonów. Celebrytki uwielbiają eksperymentować, a obecnym kolorem włosów Kylie Jenner cieszyły się między innymi Hilary Duff, Maffashion i Rihanna.

Kylie jest jedną z tych kobiet, które uwielbiają zmieniać styl. I nie chodzi tu wyłącznie o eksperymentowanie z ubraniami. Dziewczyna przechodziła już wiele metamorfoz. Tym razem zmieniła kolor włosów. Oczywiście faktem tym podzieliła się ze swoimi fanami na Instagramie.

Czerwone światła, żółta bielizna koronkowa, zmysłowe pozy i… różowe włosy. Cała ta romantyczna kompozycja niewątpliwie przyciąga uwagę. Fani zachodzą w głowę czy Jennerka pofarbowała włosy na stałe, czy wyłącznie na potrzeby tej stylizacji.

ZOBACZ TEŻ: Te siostry z Dubaju są upiornie podobne do Kim Kardashian i Kylie Jenner

Odpowiedzią jest zamiłowane Kylie do peruk. Co więcej, wszystkie wcześniejsze drastyczne zmiany od razu relacjonowała w mediach społecznościowych. Było tak choćby w przypadku przefarbowania włosów na platynowy blond. Umieściła zdjęcia nie tylko z samego efektu transformacji, ale także z procesu farbowania i cięcia.

Wygląda na to, że różowa peruka to prezent, który Jennerka podarowała sobie na urodziny wraz ze zmysłową sesją.

ZOBACZ TEŻ: WOW, co za ciało! Kylie Jenner pokazuje się w niemalże niewidocznym bikini!

Jak się Wam podoba? Myślicie, że to peruka, czy jej włosy?