Celebryci uwielbiają relacjonować swoje życie w mediach społecznościowych. Pokazywanie otoczenia, w jakim żyją i epatowanie blichtrem weszło im w krew. W tej konkurencji prym niewątpliwe wiedzie Kylie Jenner. Jej zdjęcia zalewane są komentarzami, zarówno tymi pozytywnymi jak i negatywnymi. Istnieje również jeszcze jeden typ komentarza, który bardzo często pojawia się pod jej postami.

To skrót „LB”. Czym jest ten tajemniczy komentarz? W jakim celu używają go tysiące ludzi z całego świata? Spieszymy z tłumaczeniem.

Rozwinięciem skrótu „LB” jest wyrażenie like back. To nic innego, jak prośba użytkownika Instagrama o polubienie jego profilu. Zamysłem jest sprawienie wrażenia właściciela bardziej popularnego konta. Najprościej ujmując- potencjalne zwiększenie liczby użytkowników obserwujących dane konto.

ZOBACZ TEŻ: TE SIOSTRY Z DUBAJU SĄ UPIORNIE PODOBNE DO KIM KARDASHIAN I KYLIE JENNER

Od razu nasuwa się zatem pytanie, czy istnieje konkretna etykieta związana z używaniem tego skórtu? W tym momencie robi się to nieco bardziej skomplikowane. Aby złożyć prośbę o zwrotnego lajka, najpierw należy polubić zdjęcie osoby, u której zamieszcza się tego typu komentarz. To podstawa tej transakcji. Osoba, pod której zdjęciem wystąpi akronim, może się odwdzięczyć lub też nie. Co wtedy zrobić? No cóż, trzeba sobie jakoś poradzić i żyć dalej.

Obserwatorzy Kylie Jenner używają tego skrótu z uporem maniaka. Jej Instagram jest zalewany tego typu żądaniami. Według nich, nawet jeśli Jennerka nie odwdzięczy się lajkiem, wypromują swoje konto wśród pozostałych obserwatorów celebrytki. W pewnym momencie dziewczyna nie wytrzymała i odniosła się do tego na swoim Twitterze.

PRZESTAŃCIE PISAĆ LB POD WSZYSTKIMI MOIMI ZDJĘCIAMI NA INSTAGRAMIE I WYKORZYSTYWAĆ MNIE DO ZAREKLAMOWANIA SIEBIE.

style="overflow:hidden;">

ZOBACZ TEŻ: NATURALNE? NIE MA SZANS! ZOBACZCIE, O ILE POWIĘKSZYŁY SIĘ PIERSI KYLIE W…

Nikt chyba nie wziął sobie apelu gwiazdki sprzed kilku lat do serca, ponieważ do dzisiaj jej Instagram tonie w tego typu komentarzach. No cóż… pozostaje nam chyba tylko obserwować, jak rozwinie się ta sytuacja. Czy kolejna celebrytka zabierze głos w tej dyskusji?

Obsessed with my @fashionnova dress 💎 Get it at FashionNova.com ✨ #ad @fashionnova

Post udostępniony przez Kylie (@kyliejenner)

Kylie Jenner skomentowała tajemniczy skrót, którego fani używają na jej Insta

Kylie Jenner skomentowała tajemniczy skrót, którego fani używają na jej Insta

Kylie Jenner skomentowała tajemniczy skrót, którego fani używają na jej Insta