Czyżby w mediach nastał właśnie sezon na znajdywanie sobowtórek sióstr Jenner? Na to wygląda – to już druga w ostatnim czasie sytuacja, w której fanki Jennerek znajdują u niektórych cechy upodabniające do celebrytek.

Przypomnijmy, że niedawno w mediach głośno było o rosyjskiej modelce mocno przypominającej Kendall. Kylie Jenner nie mogła być oczywiście gorsza i doczekała się swojej sobowtórki.

W przypadku młodszej z sióstr sytuacja wygląda jednak zdecydowanie ciekawiej… Dlaczego? Cóż, jak się okazuje do osobą złudzenia przypominającą 19-latkę jest gwiazda filmów o Harrym Potterze! Wiecie już o kim mowa?

Część Was na pewno będzie kojarzyć parę bliźniaczek Patil z jednej z pierwszych filmowych części serii. Na przestrzeni ostatnich lat mocno do Kylie upodobniła się wcielająca się w rolę Padmy, Afshan Azad. Nie da się ukryć, aktorka przypomina Jennerkę… Nie jest to jednak zasługa jedynie naturalnych predyspozycji. Mocny, niemal sceniczny makijaż ułatwia nieco „przemianę”.

Podobieństwo między Afshan i Kylie widzą także fanki aktorki. Dają o tym znać oczywiście w komentarzach w mediach społecznościowych, pod publikowanymi przez gwiazdę zdjęciami.

ZOBACZ TEŻ: Patrzysz na strój Kylie, myślisz normalna dziewczyna. Później widzisz twarz i…

Zobaczcie i oceńcie same, na ile są podobne!

via GIPHY

wearing EXPOSED on my lips available now. Link in bio ✨

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Kylie (@kyliejenner)