Dwudziestoletnia gwiazda i jak donoszą ostatnie plotki przyszła mama Kylie Jenner, wrzuca na Instagram przeróżne zdjęcia. Jedne z nich są ewidentnie wykonane kilka miesięcy wcześniej, inne tajemniczo dwuznaczne. Młodziutka celebrytka po raz kolejny postanowiła zamącić swoim fanom w głowie i opublikowała coś, co zupełnie eliminuje myślenie o jej ciąży, jak o plotce.

W poniedziałek 9 października podzieliła się zdjęciem w męskiej, niebieskiej koszuli w białe prążki. Choć koszula jest zbyt duża, nie powstrzymuje to fanów Jennerki przed zachwycaniem się jej seksapilem. Celebrytka pochwaliła się także długimi, blond włosami oraz toną makijażu. Perfekcyjne wykończenie wielkich ust, konturowanie oraz żółty manicure wywołał u niektórych fanów palpitacje serca.

„Koszula Sashy” – napisała obok zdjęcia. O kogo chodzi? Już spieszymy z tłumaczeniem. Jeszcze do niedawna koszulę nosił jej przyjaciel i fotograf Sasha Samsonova. Zresztą sam pokazał się w niej na Instagramie.

W charakterystyczny dla siebie sposób dziewczyna bawi się opinią publiczną. Wygląda na to, że chce coś zasugerować. Czyżby romans z fotografem? A może podpowiada fanom, że to z nim jest w ciąży?

ZOBACZ TEŻ: Kasia Cichopek chciała być jak Angelina Jolie?

Jak myślicie?

Sasha’s Shirt 💙

Post udostępniony przez Kylie (@kyliejenner)

Kylie Jenner chce wywołać kolejny skandal? Na Instagramie pozuje w...

Kylie Jenner chce wywołać kolejny skandal? Na Instagramie pozuje w...

Kylie Jenner chce wywołać kolejny skandal? Na Instagramie pozuje w...