Te buty to dowód na to, że to właśnie obuwie dodaje charakteru całej stylizacji. W ofercie Klubu Zakupowego Limango.pl pojawiło się coś dla prawdziwych fashionistek, które lubią wyróżniać się z tłumu.

To nietypowe obuwie, którego pomysł zrodził się w Los Angeles, ma już swoje miłośniczki na całym świecie. Charakteryzuje je zabawa formą i inspiracja stylem retro połączona z nowoczesnymi rozwiązaniami. Flagowy model marki to Lita – buty na niebotycznej platformie i obcasie, które powstały już w wielu wersjach o różnych kolorach i szalonych wzorach. Wysokość butów może przerażać, ale dzięki platformie są bardzo stabilne i wygodne, nawet nie odczujemy, że obcas jest tak wysoki, za to będziemy wyglądać zjawiskowo!

Oprócz Lity, znajdziemy tu inne fasony, obok których nikt nie przejdzie obojętnie, np. stylizowane na lata 70-te sandały, broguesy na bardzo grubej platformie oraz niezwykle oryginalne buty z printem w jednorożce. Natomiast miłośniczkom ostrego, rockowego stylu na pewno przypadną do gustu buty całe pokryte ćwiekami oraz koturny z motywem krzyża.

Obuwie Jeffrey Campbell nada zdecydowanego charakteru każdej, nawet skromnej stylizacji. Nie bój się zwrócić na siebie uwagę i skuś się na kultowe buty, które pokochały kobiety na całym świecie!.

Teraz dostępne na Limango.pl w wyjątkowej cenie obniżonej o 50%!

ZOBACZCIE: