Operacje plastyczne i zabiegi upiększające, którym poddają się gwiazdy i celebrytki to temat rzeka. W wir poprawiania urody wpadły nie tylko hollywoodzkie gwiazdki, ale również te polskie. Ostatnio prezentowałyśmy Wam zdjęcia Luxurii Astaroth, która znowu postanowiła powiększyć swoje usta, a dzisiaj…

ZOBACZ: LUXURIA ASTAROTH JEST JUŻ NAPRAWDĘ CHUDA!

Okazuje się, że jakiś czas temu ktoś postanowił skomentować publicznie usta celebrytki. Na facebookowym profilu doktora Krzysztofa Gojdzia powiło się zdjęcie wpis skierowany (nie)bezpośrednio do Słowianki Donatana. Jej usta zostały porównane do… małpiego odbytu! Znany chirurg postanowił powiedzieć, co myśli na temat przesadnego poprawiania urody.

– Odbyt – to zakończenie przewodu pokarmowego. Czasami można pomylić go z … ustami…

Na jednym z portali zobaczyłem kolejną skrzywdzoną polską „gwiazdę” z nowymi napompowanymi wargami (raczej warami), które bardziej przypominają mi ponton lub zadek pawiana. Ich proporcja jest odwrotna do anatomii – idealne usta to 40% warga górna i 60% warga dolna, a nie odwrotnie. Nastrzyknięta warga górna jak dziób kaczora nie dość że jest niesymetryczna i z grudkami to jeszcze wystaje i tworzy daszek.

W show biznesie takich pawianic jest pełno i wchodząc w to stado na niektórych imprezach czuję się jak w zoo.

Ku przestrodze: dziewczyny, nigdy czegoś takiego sobie nie zróbcie! My faceci nie chcemy całować pupy małpy. Pozostańcie naturalne. Takie dzioby nie są „modne”, nie przerabiajcie się na lalki z Sex Shopów. Jeśli jest potrzeba nawilżenia ust lub drobnej korekty to wybierzcie sprawdzony gabinet lekarski. Nie zmieniajcie się na siłę, nie upodabniajcie się do kogoś innego niż jesteście. Zachowajcie swoje rysy i osobowość bo TWOJA TWARZ TWÓJ CHARAKTER – napisał Gojdź.

Luxuria szybko zrozumiała, że chodzi właśnie o nią i szybko przystąpiła do ataku. Na jej Instagramie pojawił się wpis skierowany do lekarza. Jednak jak wiadomo – Luxuria jest mistrzynią kasowania postów i zdjęć, ale… Całe szczęście wiemy, jak brzmiały jej słowa skierowane do Gojdzia.

– Panie Dr Gojdź, bardzo źle się czuję z tą nagonką na moje usta i z tego tez powodu bardzo cierpię. Są one dla mnie koszmarem, chociaż staram się tego po sobie nie pokazywać, a tyle kasy za nie zapłaciłam!! Pan ten koszmar jeszcze pogłębia. Zadaniem lekarza jest pomagać, a nie szkodzić. Słynie Pan z darmowej pomocy ludziom, dlaczego wiec wyśmiewa Pan mnie i nakręca lawinę nienawiści zamiast pomoc? Do Pana kliniki, która jest w Gdyni mam bardzo blisko, zaledwie kilka kilometrów. Proszę o wyznaczenie wizyty. Czekam z niecierpliwością w pogłębiającej się depresji… – napisała.

ZOBACZ TEŻ: NIE POZNALIBYŚCIE LUXURII ASTAROTH BEZ MAKIJAŻU

Przesadził? A może w końcu ktoś przemówił w imieniu większości?

Ktoś odważył się skomentować usta Luxurii Astaroth (FOTO)
Źródło: Screen z Instagrama Luxurii Astaroth (https://www.instagram.com/officialuxuriastaroth/), zdjęcie zniknęło z sieci kilka godzin po zamieszczeniu

Ktoś odważył się skomentować usta Luxurii Astaroth (FOTO)

Ktoś odważył się skomentować usta Luxurii Astaroth (FOTO)