Kilka dni temu świat obiegły zdjęcia Kim Kardashian i dziewczyny, która wygląda dokładnie tak samo, jak ona (no, oczywiście mówimy tylko o twarzy). Szybko pojawiły się plotki i domysły – czyżby żona Kanye Westa udawała, że bardzo szybko wróciła do formy sprzed ciąży i na planie rodzinnego reality show posługiwała się swoim sobowtórem?

ZOBACZ TEŻ: SZOK! TO NIE KIM KARDASHIAN WYSTĘPUJE W RODZINNYM SHOW?!

Okazuje się, że „sobowtór” Kim to nikt inny, jak Kamilla Osman, o której zrobiło się głośno już jakiś czas temu. Kim postanowiła się z nią spotkać, oczywiście pod czujnym okiem kamer. Kamilla wystąpi w jednym z odcinków Keeping up with the Kardashians.

Kim jest Kamilla Osman?

Kamilla Osman to blogerka z Toronto. Zajmuje się tematyką modowo-urodową. Jej instagramowy profil obserwuje już ponad 236 tysięcy osób. Co prawda do 64 milionów, które ma Kim jeszcze daleka droga, ale być może już niedługo…

Kamilla zachwyca wszystkich swoim ciałem. Krągłe piersi, szczupła talia, pełne biodra i zgrabna pupa… Pośladki to w sumie największa różnica między nią a Kim. Mimo, że blogerka ma się czym pochwalić – nie ma tak ogromnej pupy, jak jej idolka…

Osman ma zawsze idealnie wykonany makijaż, a konturowanie twarzy opanowała do perfekcji. Blogerka tak jak jej ulubienica uwielbia robić sobie selfie.

Podobne?