W znanych sieciówkach robimy zakupy nie tylko my, ale również gwiazdy i celebrytki. To nie prawda, że w szafach znanych pań znajdziecie wyłącznie ubrania i modne dodatki od znanych projektantów mody. Kto nie lubi wydawać zbyt wielkich pieniędzy na swoje stylizacje?

ZOBACZ TEŻ: ANNA DERESZOWSKA MA W NOSIE GORSET WYSZCZUPLACJĄCY

Gdzie ubierają się znane Polki? Na te pytania odpowiedziały w rozmowie z dziennikarzami agencji informacyjnej Newseria Lifestyle. Anna Dereszowska zdradziła, że najlepszym sposobem na modę jest odszukanie złotego środka – łączenie ubrań ze znanych sieciówek z tymi od projektantów.

– W sieciówkach można znaleźć fajne rzeczy, które można połączyć z luksusowymi markami, ciekawymi dodatkami – mówi agencji informacyjnej Newseria Lifestyle Anna Dereszowska.

style="overflow:hidden;">Magda Steczkowska nawet, gdy idzie na zakupy z córką, zawsze znajdzie coś dla siebie.

– Gdy idę z córką na zakupy do Croppa czy do House’a zawsze wychodzę obładowana. To może dziwnie wygląda, ale rzeczywiście są to bliskie mojemu sercu i gustowi marki – mówi Magda Steczkowska.

style="overflow:hidden;">Anna Dereszowska zachwyciła się ofertą najnowszej marki LPP – Tallinder. Twierdzi, że jest to idealne wyśrodkowanie między rzeczami ze średniej i wyższej półki cenowej.

– Wydaje się, że jest to rozsądna propozycja, jeśli chodzi o stosunek jakości tych ubrań do ich ceny. Myślę, że znajdzie ona w Polsce swoich odbiorców – mówi Anna Dereszowska.

style="overflow:hidden;">Olga Borys nie żałuje pieniędzy na klasyczne kroje i fasony, ale nie lubi przepłacać za to za sezonowe trendy.

– Sieciówki to są raczej takie sezonówki, które nawet, jeżeli mi się po dwóch praniach rozwalą, to te dwa razy miałam je na sobie – mówi Olga Borys.

style="overflow:hidden;">Którą sieciówkę lubicie najbardziej?

Która polska gwiazda robi zakupy w Croppie? [VIDEO]

Która polska gwiazda robi zakupy w Croppie? [VIDEO]

Która polska gwiazda robi zakupy w Croppie? [VIDEO]

Kto ubiera się w sieciówkach? #moda #gwiazdy

Posted by Zeberka.pl on 8 luty 2016