Na premierze filmu Red w Londynie pojawiły się wszystkie sławy występujące w produkcji, czyli m.in. odtwórca głównej roli Bruce Willis w towarzystwie żony Emmy oraz córki Rummer, a także pewna aktorka, przed którą słynny filmowy twardziel składał pokłon godny królowej (choć tylko pomagał odnaleźć zagubiony kolczyk). Mówimy oczywiście o Hellen Mirren.

Hellen włożyła na galę czarną suknię projektu Bruce’a Oldfielda z intensywnie czerwoną wstawką z materiału, żakiet zapinany na jeden guzik oraz to, co najbardziej nas zaciekawiło, czyli buty od Rene Caovilli.

Do stroju Helen dobrała małą torebkę z cekinami. Aktorka wyglądała zjawiskowo także dzięki błyszczącej biżuterii, zwłaszcza kolczykom.

Jak przyznała, bardzo cieszy się z tego, jak traktowane są teraz w Hollywood aktorki starszego pokolenia: Nie zmieniły się warunki, lecz świadomość ludzka. Świadomość tego, co mogą kobiety i osoby starsze. Dodała, że na planie filmu miała naprawdę świetną zabawę – Świetnie się bawiłam na planie, uwielbiam każdą minutę z tego filmu. I muszę powiedzieć, że zawsze uczysz się od wielkich gwiazd, z którymi pracujesz..

Jak oceniacie strój Helen Mirren?

Helen Mirren i Bruce Willis