Księżniczka Anna została okrzyknięta najbardziej pracowitym członkiem rodziny królewskiej. Córka królowej Elżbiety odziedziczyła po mamie pracowitość i silnie rozwinięte poczucie obowiązku. Tylko w 2022 roku wzięła udział w aż 214 uroczystościach wręczając tytuły honorowe i uczestnicząc w wielu ważnych wydarzeniach charytatywnych. W zeszłym tygodniu księżniczka Anna również odbyła ważne oficjalne spotkanie. 72-letnia siostra króla Karola III wzięła udział w Paradzie Wolności odbywającej się na cześć Królewskiego Korpusu Logistycznego. Zaprezentowała się w stylizacji rodem z lat 50.

Księżniczka Anna w vintage stylizacji

Na oficjalnym koncie rodziny królewskiej na Instagramie pojawiło się zdjęcie, na którym można obejrzeć, jak prezentowała się księżniczka Anna podczas ważnego wydarzenia. „Księżniczka Królewska dołączyła dziś do @royallogisticcorps, świętując 30. rocznicę ich powstania paradą wolności w Winchester” – czytamy w opisie pod fotografią.

Po śmierci księżnej Diany królowa dokonała tej trwałej zmiany w protokole królewskim

Księżniczka Anna wystąpiła w jasnym, zielonym płaszczu rozszerzanym ku dołowi z mocno zaznaczoną talią oraz dopasowanym kapeluszu z szerokim rondem przechylonym na bok. Spod płaszcza widoczna była turkusowa sukienka o prostym kroju.

Zestaw w niebiesko-zielonych kolorach był hołdem dla oldschoolowego, eleganckiego stylu, nawiązującego do wyglądu ikon lat 50., takich jak Audrey Hepburn. Jeden z królewskich zwolenników skomentował stylizację księżnej: „Jak ona fantastycznie wygląda. Czysty urok lat 50. Dzięki ciężkiej pracy…”.

Dalsza część podpisu pod fotografią wskazuje na funkcję, jaką pełni członkini rodziny królewskiej. „Księżna jest pułkownikiem naczelnym RLC, który zapewnia funkcje wsparcia logistycznego dla @BritishArmy”.