Księżna Kate zdecydowała, która z jej stylizacji była totalnym fiaskiem. „Nie powinnam tego nosić” – skwitowała, przyznając się do pomyłki. Nieudana stylizacja księżnej Kate? Nawet w niej kobieta prezentuje się niezwykle dobrze. Takiej prezencji zazdroszczą jej tysiące kobiet na całym świecie!

Kate Middleton oddała hołd księżnej Dianie

Kate Middleton

Księżna Kate od samego początku uchodzi za ikonę stylu. Każda jej stylizacja jest niezwykle dopracowana i nie jest przesadą stwierdzenie, że zazwyczaj wygląda perfekcyjnie. Kobiety uwielbiają w niej to, że mimo swojej pozycji społecznej, wciąż chętnie korzysta z sieciówek. Mimo świetnego wyczucia mody, czasem i jej zdarza się mała wpadka. Jedną z nich podzieliła się ze swoją nastoletnią fanką. Zobacz koniecznie, jak wygląda nieudana stylizacja księżnej Kate!

 

Nieudana stylizacja księżnej Kate

Księżna Kate nigdy nie miała problemów, aby sprostać trudom życia jako członkini rodziny królewskiej. Oczekiwania wobec takich osób są naprawdę ogromne, jednak Kate doskonale wpasowała się w zasady panujące na dworze. Księżna z gracją przyjęła modowe wymogi i z dumą prezentuje się w kapeluszach, eleganckich sukienkach oraz płaszczach. Stara się wybierać stonowane kolory i klasyczne kroje. Mimo to zawsze prezentuje się niezwykle modnie. Z małymi wyjątkami… Nawet taka ikona mody, jaką jest Kate Middleton, miewa wpadki. Magazyn „Metro” doniósł, że jedną z nich podzieliła się ze swoją nastoletnią fanką, Rachel Anvil. Jej mama zdradziła niektóre szczegóły rozmowy.

Wszyscy mówią o stylówce Kate Middleton, którą miała na sobie podczas szczepienia

„Kate rozmawiała z moją córką o ubraniach i o tym, że w tej stylizacji było jej za gorąco. Powiedziała: „Naprawdę nie powinnam tego nosić”” – zdradziła w rozmowie z „Metro”.

Za nieudaną stylizację uważa jasnozielony płaszcz Catherine Walker, który miała na sobie podczas świątecznego spaceru w 2019 roku. Sięgał jej niemalże kostek, a obszyte futrem rękawy prezentują się bardzo staromodnie. Patrząc po ubiorach reszty obecnych członków rodziny królewskiej, faktycznie ta stylizacja mogła być zupełnie nietrafiona. W porównaniu do nich, Kate była ubrana zbyt ciepło! A etykieta królewska zabrania rozpinania płaszcza. Właśnie dlatego musiała zacisnąć zęby i przetrwać całe to wydarzenie.

Waszym zdaniem to faktycznie modowa wpadka?