W mediach społecznościowych kobiety spotykają się z obrazami doskonałych ciał i cukierkowego lifestyle’u. Gdy ogląda się te obrazy niemal każdego dnia, trudno jest patrzeć na siebie pozytywnie. Szczęście w nieszczęściu, że co jakiś czas możemy spotkać tam kogoś, kto trzyma głowę na karku i decyduje się na przypomnienie światu, co jest prawdą, a co fałszem.

Tym razem na radykalny krok zdecydowała się piosenkarka i aktorka Hillary Duff. Po tym, jak kilka dni temu do mediów wypłynęły jej niekorzystne zdjęcia z rodzinnego wypoczynku na plaży, opublikowała zdjęcie z krótkim przesłaniem. Od tego czasu to temat numer jeden w zagranicznych mediach.

Na pierwszy rzut oka zdjęcie wygląda zupełnie zwyczajnie, lecz przyglądając się bliżej, można zauważyć pewne mankamenty figury celebrytki. Jej uda nie są idealne, a ciało odbiega od tego, które w mediach prezentują gwiazdy Hollywood. Właśnie na tym zależało Hilary, kiedy publikowała to zdjęcie. Przekazuje pozytywną wiadomość do wszystkich kobiet na całym świecie- kochajcie swoje ciała, ponieważ są piękne!

ZOBACZ TEŻ: Odchudzona Hilary Duff wygląda rewelacyjnie!

„Piszę to w imieniu młodych dziewcząt, kobiet i matek w każdym wieku. Korzystam z wakacji z moim synem po długim sezonie pracy i zbyt długich rozłąk przez kilka ostatnich miesięcy.

Ponieważ witryny internetowe i magazyny chętnie dzielą się „wadami sławnych” – no cóż, ja też je posiadam! Moje ciało dało mi największy dar mojego życia: Lucę, 5 lat temu. We wrześniu skończę 30 lat, a moje ciało jest zdrowe i prowadzi mnie tam, dokąd chcę dojść.

Kobiety, bądźmy dumne z tego, co mamy i przestańmy marnować cenny czas na żal o to, że nie jesteśmy inne, lepsze i pozbawione wad. Wy (wiecie, o kim mówię!) umiecie zepsuć mi dobry dzień, a teraz jeszcze gnębicie mnie z powodu wyglądu mojego ciała.”- brzmi przesłanie zamieszczone przez celebrytkę obok zdjęcia.

ZOBACZ TEŻ: Zielone włosy i głęboki dekolt- Hilary Duff zaskakuje

Do tej pory fotka zgromadziła ponad milion polubień oraz wiele pozytywnych komentarzy. To nie pierwszy raz, kiedy aktorka mówi głośno o samoświadomości własnego ciała. Jej stanowisko każda kobieta powinna wziąć sobie do serca. To także przesłanie do wszystkich ludzi, którzy kiedykolwiek odważyli się krytykować ciało drugiego człowieka w tak podły sposób.