Królewski ekspert podzielił się nowymi szczegółami na temat kontrowersji wokół ślubnej tiary Meghan Markle. Autor „Meghan: A Hollywood Princess”, Andrew Morton, dodał sześć zupełnie nowych rozdziałów do swojej bestsellerowej książki i twierdzi, że zachowanie księcia Harry’ego i Meghan Markle przed ich ślubem w 2018 roku spowodowało nieporozumienia między nimi i królową Elżbietą.

Morton omówił jak Meghan Markle rzekomo wpadła w „atak złości” przed ceremonią ślubną w zamku Windsor. „W listopadzie 2018 roku, zaledwie kilka dni po powrocie pary z udanej trasy Down Under, The Times poinformował, że Meghan wpadła w napad szału”. Wszystko to na krótko przed jej ślubem. Kłótnia była spowodowana tym, że tiara, którą chciała włożyć na ślub Meghan, nie była dostępna”, napisał Morton.
Morton twierdzi, że kobieta zachowała się jak primadonna. Co więcej, dodaje też, że „zachowanie to zasłużyło na naganę królowej”.

Widzowie „Top model” znowu oburzeni. Tym razem poszło o niekoleżeńskie zagranie…

Meghan Markle zdemaskowana?

W swoim artykule dla The Times Morton stwierdził, że książę Harry zdenerwował się, gdy Meghan nie postawiła na swoim i ujawnił, że Angela Kelly, została zamieszana w sytuację i „podobno poinformowała zirytowanego księcia, że by mieć dostęp do bezcennego dzieła, trzeba przestrzegać protokołów bezpieczeństwa”.

Królewski ekspert stwierdził, że książę Harry bronił swojej przyszłej żony na każdym kroku w okresie poprzedzającym ich wielki dzień. Podobno powiedział otaczającym go ludziom, „co Meghan chce, Meghan dostaje”.

Dlaczego królowa Elżbieta II zostanie usunięta ze stanowiska głowy państwa tego kraju?