Kristen Stewart wzięła udział w brytyjskiej premierze filmu „Spencer”, która odbyła się podczas 65. Festiwalu Filmowego BFI w Londynie. Na czerwonym dywanie pojawiła się w sukni Chanel z kolekcji jesień/zima 2018.

Stewart uzupełniła stylizację butami od Jimmy Choo, stalowo-szarym makijażem oczu i fryzurą stylizowaną przez Tarę Swennen. Niestandardowa szara suknia kolumnowa Chanel z misternym haftem i koralikami wyglądała rewelacyjnie. Ponieważ sama sukienka jest błyszcząca, Stewart zdecydowała się na bardzo minimalistyczną biżuterię –kilka srebrnych pierścionków.

„Spencer”: Kristen Stewart jako księżna Diana w pierwszym zwiastunie

Stylistka, która odpowiada za fryzurę aktorki powiedziała, że „zakochała się w kolumnowej sukience Chanel”, ponieważ przypomina jej lata 90. „Chciałam stworzyć nawiązującą do tego stylu fryzurę, którą w tamtym czasie nosiło wiele celebrytek. Ta swobodna, szykowna, fala, wyglądała prawie tak, jakby Kristen sama ją stylizowała”.

Akcja filmu „Spencer” opowiadającego o losach Diany Spencer skupia się na roku 1992. Nowy film powraca do najboleśniejszych dni Lady Di, a mianowicie do niesławnej Wigilii, podczas której księżna podjęła decyzję o rozstaniu z mężem. Reżyser filmu wyjawił, że zawsze intrygowała go rodzina królewska. Na swoim koncie ma takie filmy jak „Jackie” oraz „No”. Do ekipy produkcyjnej filmu dołączył Steven Knight, twórca serialu „Peaky Blinders”. Premiera filmu w Polsce planowana jest na jesień tego roku.

Milion dolarów za kolację z polską aktorką. O kogo chodzi?

Sonda

Kristen Stewart jako Diana

Obejrzysz film "Spencer"?