Kristen Stewart siedzi w pierwszym rzędzie podczas prawie każdego pokazu mody Chanel. Nikogo nie zdziwiło zatem, że promując film Spencer w Londynie, miała na sobie niestandardową suknię bez ramiączek z domu mody Chenel. Nie zdziwiłyśmy się też, gdy zobaczyłyśmy ją w kolejnej stylizacji marki na premierze filmu w LA.

Kristen Stewart połączyła krótki top z kolekcji Chanel na jesień/zimę 2022 Haute Couture z czarną spódnicą z koronkową falbaną. Aktorka obnażyła swoje wyrzeźbione mięśnie brzucha, robiąc śmieszne miny do kamer i aparatów. Do niecodziennej stylizacji dobrała biżuterię z 18-karatowego białego złota i diamentów, co – zgadliście! — również pochodzi z domu mody Chanel.

Ekranowa córka Kristen Stwert ze Zmierzchu wyrosła i wygląda olśniewająco

Już wkrótce na ekranach kin pojawi się film Spencer, który opowiada o losach Diany Spencer. Chanel potwierdziło, że odpowiada za wiele kostiumów stworzonych na potrzeby filmu. Akcja filmu rozgrywa się w roku 1992 podczas niesławnej imprezy świątecznej, na której księżna podjęła decyzję o rozstaniu z mężem. Najnowszy film o Lady Di skupia się na jej najboleśniejszych dniach. Reżyser filmu zdradził, że zawsze interesowały go silne kobiety oraz rodzina królewska.

Uczennice nie mogą nosić spodni jako stroju galowego. Czy to dyskryminacja? Dyrektorka odpowiada

Sonda

Kristen Stewart jako Diana

Obejrzysz film "Spencer"?