Firma Flos Lek działa na polskim rynku już od 1994 roku. Nie jest ona szeroko znana – nie znajdziemy jej reklam w telewizji, czy prasie, a jednak może się pochwalić dużą grupą wiernych klientek.

Kosmetyki tej firmy są stosunkowo tanie, także dzięki minimalnym inwestycjom na reklamę, i niczym nie odbiegają od droższych i bardziej popularnych produktów ze średniej półki.

Wśród produktów Flos Lek największym zainteresowaniem cieszą się kremy pod oczy – mamy do wyboru: rozjaśniający do cery z problemami naczyniowymi, przeciw pierwszym zmarszczkom, ze świetlikiem na oczy zmęczone od komputera, na cienie i worki pod oczami, żel arnikowy na sińce i obrzmienia, mocno nawilżający – ceny od 6 do 14 zł.

Oprócz kremów pod oczy, Flos Lek oferuje nam także kosmetyki do twarzy, ciała, stóp i rąk, do kąpieli oraz pielęgnacji włosów. A seria skierowana dla panów FlosMen została zauważona na rynku i nagrodzona Oskarem Kosmetyków.

Firma dysponuje własnym laboratorium, a skład produktów opiera na związkach roślinnych, takich jak: aloes, szałwia, nagietek, żywokost, arnika, kasztanowiec, miłorząb czy babka.

A jakie jest Wasze zdanie o kremach pod oczy Flos Lek?