Urodowe sekrety gwiazd to zawsze gorący temat. Fanki z ciekawością pragną dowiedzieć się, jakich trików używają ich idolki, by wyglądać pięknie. O ile nie są to zabiegi medycyny estetycznej – stosowane z większą lub mniejsza otwartością – niektóre z nich potrafią być naprawdę przydatne.

Niektóre wskazówki potrafią też naprawdę zaskoczyć… Jak np. pomysł zaczerpnięty od uczestniczek konkursów piękności, z którego korzysta Sandra Bullock, polegający na smarowaniu twarzy… kremem na hemoroidy!

Triki urodowe, o których w ostatnim wywiadzie dla Elle opowiedziała Margot Robbie też Was zaskoczą. Jeden z nich dotyczy nietypowej metody pielęgnacji ust aktorki.

Zamiast balsamu do ust używam Bepanthenu, który w rzeczywistości jest kremem do sutków dla karmiących mam i na wysypkę dla niemowląt. Mam teorię spiskową, że w rzeczywistości balsamy do ust mają dodatki, które wysuszają warki, żebyś musiała ciągle je kupować. A Bepanthen jest po prostu kremem do suchej skór, więc działa. Używam go całe moje życie. – zdradziła w wywiadzie Margot.

style="overflow:hidden;">ZOBACZ TEŻ: Wow! Margot Robbie wyszła za mąż! Szczęśliwym mężem jest…

Któraś z Was sięgnie następnym razem będą w drogerii po Bepanthen zamiast ulubiony balsam do ust?

Krem do sutków... Nie zgadniecie, do czego używa go Margot Robbie

Krem do sutków... Nie zgadniecie, do czego używa go Margot Robbie

Krem do sutków... Nie zgadniecie, do czego używa go Margot Robbie