Na premierze filmu Krzyk 4 pojawiła się cała plejada hollywoodzkich gwiazd i gwiazdeczek. Na czerwonym dywanie pojawiły się panie w różnym wieku – zarówno te mające już ugruntowaną pozycję w show-biznesie jak i ich młodsze, dopiero wspinające się po szczeblach kariery, koleżanki.

Poniżej ocenimy kreacje, które naszym zdaniem zasługują na szczególną uwagę:

 
Hayden Panettiere zdecydowała się na czerwono-pomarańczową sukienkę z pracowni Zaca Posena. Dobrała do niej satynowe szpilki Maniac od Briana Atwooda, kopertówkę Alleta od Judith Leiber oraz diamentowe kolczyki.

Anna Paquin po raz kolejny utwierdziła nas w przekonaniu, że jest obecnie jedną z najlepiej ubranych kobiet w Hollywood. Decydując się na sukienkę z jesiennej kolekcji Cushnie et Ochs udowodniła, że elegancja wcale nie musi być nudna. Uzupełnieniem jej stylizacji były srebrne szpilki Briana Atwooda i czarna kopertówka.

Mamy nadzieję, że Emma Roberts jeszcze przez długi czas urzekać nas będzie swoją świeżością i brakiem zblazowania, które w połączeniu z wrodzonym wyczuciem stylu stanowią mieszankę iście wybuchową. Chyba zgodzicie się z nami, że w kreacji z kolekcji Burberry Prorsum Resort 2011 i butach Elie Saab była tego wieczoru jedną z najlepiej ubranych gwiazd.

Kristen Bell kolejny już raz postawiła na kolor. W wiązanej na szyi sukience z wiosennej kolekcji Vanessy Bruno prezentowała się niezwykle dziewczęco i promiennie. Sandały, na które zdecydowała się aktorka również pochodzą z pracowni tej samej projektantki.

Neve Campbell pozowała fotoreporterom ubrana w czarną sukienkę z kolekcji Red Label od Vivienne Westwood. Zestawiła ją z czarnymi peep toe Gucci oraz biżuterią Amrapali.

Courtney Cox podążyła za radą swojej najlepszej przyjaciółki Jennifer Aniston i na premierze pojawiła się w czarnym zestawie The Row. Do kreacji tej dobrała szpilki Sergio Rossi oraz biżuterię Irit Design.