Kiedy w 1989 roku zakładano jej koronę Miss Świata łzy płynęły jej po policzkach. Pierwsza i jak dotąd jedyna Polka, która sięgnęła po ten tytuł. Aneta Kręglicka od tego momentu stała się swoistego rodzaju marką.

Piękna i szalenie inteligentna. Mało kto wie, że robi właśnie doktorat z ekonomii. Prowadzi z powodzeniem własny biznes. Kiedy już się gdzieś pojawia zawsze uśmiechnięta i życzliwa. Ceniona za wyczucie smaku.

Jak sama powiedziała portalowi Kozaczek.pl jej strój na każdą okazję to: fajny garnitur, czyli fajnie skrojone spodnie, troszkę szerokie, fajna marynarka, troszkę wcięta do tego topik, to jest zestaw, który zawsze się sprawdza. Jestem zwolenniczką trapezowych spódnic, ale one jednego sezonu wchodzą, następnego są nieaktualne. Zawsze sprawdza się spódnica przed kolanko do tego także top. Dżinsy, dżinsy i jeszcze raz dżinsy, z koszulą, topem czy marynarką sprawdzają się zawsze. Równie dobrze z wysokimi obcasami, z tenisówkami i z kozakami. To jest strój w którym ja najczęściej chodzę. Ulubiony mój strój to właśnie dżinsy, i t-shirt oraz marynarka.

Tym którzy chcą brać z niej przykład polecamy parę zestawień.