Tej gali gwiazdy i celebryci nie mogli ominąć. Rozdanie nagród Viva Najpiękniejsi przyciągnęło prawdziwe tłumy. Na czerwonym dywanie zaroiło się od kreacji trafionych i tych nieco mniej trafnie wybranych… Kto zachwycał?

Uwagę zwracały na pewno klasyczne czarne sukienki Małgorzaty Sochy i Pauliny Krupińskiej. Obie prezentowały się wyjątkowo dobrze – w przypadku aktorki stylizacji nie pogrążył nawet specyficzny grymas twarzy…
Paulina Krupińska
Paulina Krupińska

Małgorzata Socha
Małgorzata Socha

Uwagę przyciągała też suknia Anny Czartoryskiej. Długa, dopasowana kreacja z błyszczącego materiału podkreślała ciążowy brzuszek aktorki, nie wyświadczając jednak przysługi jej figurze.
Anna Czartoryska
Anna Czartoryska

Na bardziej casualowy strój pozwoliła sobie Maja Sablewska. Czy słusznie?
Maja Sablewska
Maja Sablewska

Jedną z nominowanych pań do tytułu Najpiękniejszej była Julia Pietrucha, o której stylizację tego wieczoru zadbała Gosia Baczyńska. Stylizację gwiazdy dopełniała piękna chusta z linii Gosia Baczyńska dla T-Mobile fashion z charakterystycznym motywem serca nawiązującym do ostatniej kolekcji projektantki „I feel love”. Po raz pierwszy chusta została pokazana podczas pokazu Gosi w Paryżu.
Kreacje gwiazd na gali Viva Najpiękniejsi 2014 (FOTO)
Julia Pietrucha

W czerni brylowały także Katarzyna Burzyńska i Katarzyna Cichopek. Aktorka zaprezentowała się na salonach po raz pierwszy od urodzenia drugiego dziecka. Jak oceniacie jej debiut?
Katarzyna Burzyńska
Katarzyna Burzyńska

Katarzyna Cichopek
Katarzyna Cichopek

Wśród klasycznych kolorów kreacji, które gwiazdy wybrały na ten wieczór, wyróżniał się róż sukni Zofii Ślotały. Podoba się Wam jej stylizacja? Nas nie przekonuje do końca…
Zofia Ślotała
Zofia Ślotała

Na tle czerwonej „ścianki” gali pojawiły się także:
Natasza Urbańska
Natasza Urbańska

Anna Popek
Anna Popek

Edyta Olszówka
Edyta Olszówka

Izabela Janachowska
Izabela Janachowska

Magda Steczkowska
Magda Steczkowska