Choć zostało nieco przyćmione przez galę Grammy 2014, rozdanie nagród Directors Guild of America Awards nie obyło się bez grona gwiazd dumnie pozujących fotoreporterom.

W oczy od razu rzucało się kilka kreacji. Były one hitem wieczoru. Nie dało się przejść obok nich obojętnie. Kto błyszczał najmocniej na niebieskim „czerwonym dywanie”?

Anna Kendrick zaprezentowała kolejną udaną stylizację. Tym razem była to turkusowa sukienka Monique Lhuillier z kolekcji Resort 2014. Zestawiła ją ze szpilkami Christiana Louboutina, torebką Rauwolf i biżuterią Jacka Vartaniana i Graziela Gems.
Directors Guild of America Awards - Anna Kendrick

Kreacje gwiazd na gali Directors Guild of America Awards - Anna Kendrick

Helen Mirren zachwycała w ciemnoniebieskiej kreacji Jenny Packham z kolekcji jesień 2013. Do kreacji ozdabianej błyszczącymi aplikacjami aktorka dobrała torebkę Rauwolf.
Directors Guild of America Awards - Helen Mirren

Kreacje gwiazd na gali Directors Guild of America Awards - Helen Mirren

Kerry Washington postawiła na czerń i biel. Rosnący brzuszek ukryła pod kreacją Oscara de la Renty. Do sukni dobrała szpilki Christiana Louboutina, pierścionki od Martina Katza i kolczyki Neila Lane’a.
Directors Guild of America Awards - Kerry Washington

Kreacje gwiazd na gali Directors Guild of America Awards - Kerry Washington

Sandra Bullock zaprezentowała się w czarnej kreacji od Rolanda Moureta. Dobrała do niej torebkę Rogera Viviery i szpilki Giuseppe Zanotti.
Directors Guild of America Awards - Sandra Bullock

Kreacje gwiazd na gali Directors Guild of America Awards - Sandra Bullock

Sarah Paulson wybrała dla siebie czarno-białą stylizację od Monique Lhuillier. Jedwabna warstwowa kreacja pochodziła z kolekcji pre-fall 2014.
Directors Guild of America Awards - Sarah Paulson

Kreacje gwiazd na gali Directors Guild of America Awards - Sarah Paulson