Festiwal Filmowy w Wenecji każdego roku przyciągał uwagę wszystkich miłośników kina. Jednak to nie tylko uczta dla kinomanów, lecz także dla fanów mody. Tego imprezy zawsze oznaczały wyjątkowe stylizacje. Kreacja Weroniki Rosati zachwyciła wszystkich!

Weronika Rosati opublikowała przejmujący apel

Kreacja Weroniki Rosati

Losy Festiwalu Filmowego w Wenecji nie były pewne do ostatniej chwili. Wiele imprez jest odwoływanych z powodu pandemii, jednak organizatorzy starają się odnaleźć w nowej rzeczywistości i zapewnić wszystkim chociaż namiastkę normalności. I właśnie w ten sposób udało się dostosować imprezę do reżimu sanitarnego. W tegorocznym konkursie o Złotego lwa walczy osiemnaście filmów, w tym film Małgorzaty Szumowskiej i Michała Englerta „Śniegu już nigdy nie będzie”. Na czerwonym dywanie Weronika Rosati zachwyciła wszystkich.

Modna sukienka Weroniki Rosati skradła serca internautek. Romantyczna stylizacja pochodzi z polskiego sklepu!

Czerwony dywan

Kreacja Weroniki Rosati prezentowała się wyśmienicie. Długa, tiulowa sukienka projektu jej mamy, Teresy Marii Rosati, zrobiła piorunujące wrażenie. Biały materiał kontrastował z jej ciemnymi włosami. Misterny kwiatowy wzór z koralików sprawia, że suknia wygląda jeszcze bardziej wyjątkowo. Widać, że aktorka czuła się w niej wyśmienicie, gdyż chętnie w niej pozowała, a na swoim InstaStory pochwaliła się, że autorką sukni jest jej mama. Zarówno Weronika Rosati, jak i suknia, zebrały mnóstwo komplementów!

„Wow! Zjawiskowo! Cudowna sukienka!”.

„Pięknie się Pani prezentuje”.

„Piękna suknia. Wygląda pani bosko”.

„Pięknie, trochę jak taka Królowa Lodu”.

Zgadzacie się z tym ostatnim porównaniem? Faktycznie Weronika Rosati wygląda jak Królowa Lodu?