Agnieszka Kaczorowska już jakiś czas temu ogłosiła, że spodziewa się drugiego dziecka. Odkąd tylko poinformowała o tym fanów, bez obaw pokazuje swój ciążowy brzuch oraz otwarcie mówi o swoich przemyśleniach dotyczących macierzyństwa. Mimo swojej już dość zaawansowanej ciąży, wciąż jest bardzo aktywna. W jednym z ostatnich wpisów na Instagramie pokazuje się w przepięknej kreacji! Czerwona wieczorowa sukienka podkreśla jej krągłości!

Trendy w sukniach ślubnych w 2021 roku. Zobacz, co będzie modne w tym roku!

Finał Miss Polonia 2020

Agnieszka Kaczorowska była jedną z osób, która zasiadła w jury konkursu piękności Miss Polonia 2020. Ze względu na pandemię koronawirusa finał był stale przekładany, jednakże w końcu udało się ustalić termin. Znamy już nazwisko zwyciężczyni. Tytuł Miss Polonii 2020 trafił do Natalii Gryglewskiej. Przy okazji takiej imprezy mamy szansę podziwiać nie tylko samą galę, lecz także stroje w które ubrane są gwiazdy. Poza pokazami kandydatek mogliśmy zobaczyć piękne kreacje, w które było ubrane między innymi jury. Najbardziej zachwyciła Agnieszka Kaczorowska. Czerwona wieczorowa sukienka, którą założyła na siebie, perfekcyjnie podkreślała jej kształty! Koniecznie zobaczcie tę stylizację!

Ta suknia to był najpilniej strzeżony sekret w historii mody. Wszystkie fakty na jej temat, o których nie wiedziałeś

Czerwona wieczorowa sukienka Agnieszki Kaczorowskiej

Widać, że Agnieszka Kaczorowska wręcz promienieje w drugiej ciąży i jest z niej bardzo dumna. Dowodem może być ubranie przepięknej sukni wieczorowej. Długa kreacja była dość mocno przylegająca, jednakże nie przeszkadzało to gwieździe. Wręcz przeciwnie. Z ogromną pewnością siebie prezentowała suknię autorstwa Violi Piekut. Fani byli oczarowani wyglądem aktorki.

„Jak milion dolarów”.

„Wyglądasz obłędnie”.

To tylko przykładowe komentarze pod postem Agnieszki. A jak Wam podoba się jej kreacja?