Najstarsza siostra Kim Kardashian, Kourtney, wzięła ostatnio udział w sesji zdjęciowej dla magazynu Harper’s Baazar. Zaprezentowała wszystkim, jak wygląda niecałe pół roku po porodzie, a w wywiadzie zdradziła, jak udało jej się wrócić do idealnej figury oraz opowiedziała o swojej rodzinie i urokach macierzyństwa.

ZOBACZ TEŻ: KOURTNEY KARDASHIAN WRÓCIŁA JUŻ DO FORMY PO PORODZIE?

Na Instagramie oraz na Facebooku pochwaliła się efektami sesji i możecie zobaczyć je poniżej. W stylizacjach znalazły się nie tylko ubrania od najlepszych projektantów mody, ale również z linii, którą zaprojektowała ze swoimi siostrami, Kardashian Kollection. Musimy przyznać, że wygląda fantastycznie, a po jej figurze ani trochę nie widać, że jest mamą trójki dzieci.

Kourtney zdradziła, że nie ma aż tak wielkiego „ciśnienia” na zrzucanie zbędnych kilogramów po ciąży. Podchodzi do tego bardzo racjonalnie, stara się zawsze jeść zdrowo, unika śmieciowego jedzenia. Oczywiście nie zapomina również o ćwiczeniach na siłowni z trenerem personalnym, jednak za doskonały rodzaj aktywności fizycznej uważa również spacer ze swoimi dziećmi.

Jak Wam się podoba? Lubicie Kourt?

Talking motherhood and @kardashiankids with @harpersbazaarus on harpersbazaar.com today. Wearing @kardashiankollection blazer.

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Kourtney Kardashian (@kourtneykardash)

I love my interview with @KerryBazaar for @harpersbazaarus. 📷 @reneandradka makeup by @robscheppy hair by @thescottycunha

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Kourtney Kardashian (@kourtneykardash)

Piękna Kourtney Kardashian w sesji dla Harper's Baazar

Piękna Kourtney Kardashian w sesji dla Harper's Baazar