Kiedy pod koniec zeszłego roku media obiegły zdjęcia fashionistek stylizowanych na “dziewczynę kolarza”, wiele osób stukało się w czoło twierdząc, że coś takiego w życiu nie przejdzie. Ani to ładne, ani przydatne, a poza tym dość mocno pogrubia uda i optycznie odejmuje nam kilka centymetrów. Tymczasem trend na obcisłe spodenki przed kolano noszone z eleganckimi marynarkami ma się całkiem nieźle. Goni go inny, bardziej “luźny” trend – tym razem influencerki wzięły na warsztat spodnie typu boyfriend, a raczej ich krótką wersję. Jak je noszą?

ZOBACZ TEŻ: BUTY TEJ MARKI MAJĄ 250-LETNIĄ TRADYCJĘ. TEGO LATA BĘDZIESZ WIDYWAĆ JE WSZĘDZIE!

Nie jest to korzystny model ani długość dla żadnej kobiety na świecie, a jednak, przy drobnych modyfikacjach – może wyglądać naprawdę doskonale. Czym się wyróżnia? Swobodą i luźnym podejściem – kobiety noszą je z t-shirtami i torebkami “nerkami”, przewieszonymi przez klatkę piersiową. Dodając do tego jeansowy kapelusz mamy 100% z lat 90-tych!

Są też kobiety, które próbują wykrzesać z trendu choć odrobinę elegancji i noszą je z marynarkami oraz płaszczami, tym samym zupełnie zmieniając ich wizerunek. Warto jednak pamiętać, że nie jest to zbyt możliwe w przypadku spodni szerokich, z dziurami czy wytartych.

ZOBACZ TEŻ: Kupiła sukienkę, a w paczce znalazła TO. Po przymiarce było jeszcze gorzej

Myślicie, że “jorty” zostaną na dłużej?