Koniec roku wcale nie oznacza, że pewne tredny funkcjonujące dotychczas w modzie ulicznej odejdą w zapomnienie. Niektóre z nich mają ugruntowaną pozycję w świecie mody i wszystko wskazuje na to, że pozostaną z nami jeszcze przez kilka kolejnych sezonów. A jeśli chodzi o zimowe stylizacje, sprawa wydaje się jasna – buty ugg są niezaprzeczalnym hitem.

Buty Ugg na zimę. Tak czy nie?

Topowe fashionistki, instagramerki i użytkowniczki TikToka są zgodni co do tego, że buty ugg na zimę to jedyny słuszny wybór. Chociaż nie wszyscy mają podobnie entuzjastyczne podejście do tego trendu, trzeba przyznać, że te modele mają pewne zalety, które mogą przemówić na ich korzyść. Są ciepłe, wygodne i wbrew pozorom dosyć proste w codziennej stylizacji. Świetnie łączą się z jeansami i dopasowanymi legginsami, które w 2023 roku wciąż będą jednym z topowych elementów ulicznej mody.

Spór powstały wokół butów ugg przypomina inne modowe dylematy. Wciąż nierozstrzygniętą kwestią są crocsy – niektórzy twierdzą, że ich miejsce jest zarezerwowane wyłącznie dla domowej przestrzeni, podczas gdy inne osoby, lubiące bawić się modą, zakładają je do stylizacji i z dumą prezentują jako część wyjściowego outfitu.

Jak nosić puchową kurtkę zimą? Pomysły na stylizacje

Buty Ugg na zimę: stylizacje

Jeśli Ty również zastanawiasz się nad tym, czy ugg są modne i warto zainwestować w ciepłą i mięciutką parę – spójrz na stylizacje Kendall i Kylie Jenner. Również Kaia Gerber nie stroni od tych wygodnych modeli. Przygotowałyśmy też kilka modowych inspiracji, dzięki którym łatwiej dopasujesz je do swojego stylu i sprawisz, że staną się pełnoprawnym elementem zimowej garderoby.

kendall jenner w butach ugg źródło: Backgrid USA / Forum
buty ugg na zime kylie jenner źródło: Backgrid USA / Forum