Celebrytka miała pracowity weekend. Przez dwa dni oddawała hołd ikonom muzyki za pomocą serii przebrań halloweenowych. Wycieczkę po świecie muzyki Kim Kardashian zaczęła od Cher. Wymyśliła, że na coroczną imprezę przebierze się za legendę muzyki pop. Jej najlepszy przyjaciel Jonathan Cheban, który towarzyszył jej podczas imprezy, przebrał się za Sonny’ego. Stylizacje zdecydowanie oddały klimat 1973 roku, kiedy para ogłaszała zdobywcę Oscara za najlepszą oryginalną piosenkę filmową.

W sobotę Kim-Madonna dołączyła do siostry Kourtney, która przebrała się za Michaela Jacksona. To odzwierciedlenie następnej historycznej imprezy. Tym razem z 1991 roku. Choć kostiumy były dopracowane do perfekcji i większość z nich wzbudziła zachwyt, jeden z nich wywołał ogromne kontrowersje. Chodzi o wcielenie się w Aaliyah.

ZOBACZ TEŻ: A WIĘC TO TAK KIM KARDASHIAN ZAREAGOWAŁA NA TE ZDJĘCIA SWOJEGO CELLULITU

Wielu internautów stwierdziło, że to bardzo nierozsądne przebierać się za tragicznie zmarłą piosenkarkę. Obserwatorzy Kim zastanawiają się także czy kobieta o ormiańskich korzeniach ma prawo skopiować styl afroamerykańskiej ikony.

Oczywiście, jako jedna z najbardziej rozpoznawalnych osób we współczesnej popkulturze Kim Kardashian niesie ogromną odpowiedzialność za przesyłane w ten sposób wiadomości. Może warto skupić się na konkluzji, która miała na celu podkreślenie wielkiego wpływu, jaki zmarła tragicznie piosenkarka miała na muzykę tamtych lat. Jest równie wielki, jak ten Madonny oraz Cher. Pozostawiamy to Waszej ocenie.

ZOBACZ TEŻ: OMG! PAMIĘTACIE KOSTIUM KIM KARDASHIAN? TERAZ POZUJE W NIM MODELKA PLUS SIZE

Który kostium był najlepszy?

Kim & Jonathan as Cher & Sonny for Halloween Party 😍 #kim #kimkardashian #kimkardashianwest #kardashian #kuwtk #jenner #jonathancheban #halloween

Post udostępniony przez 👑 Kim Kardashian & Family 👑 (@kardashians.official)

Kimberly as Aaliyah 😍 #kim #kimkardashian #kimkardashianwest #kardashian #kuwtk #jenner #aaliyah #halloween

Post udostępniony przez 👑 Kim Kardashian & Family 👑 (@kardashians.official)