Uwielbiamy perfumy stworzone przez gwiazdy! Zmysłowe zapachy zamknięte w eleganckich opakowaniach są tak popularne, jak te zaprojektowane przez najznamienitszych projektantów mody.

Wiele gwiazd miało wystarczająco dużo szczęścia, aby stworzyć więcej niż jeden zapach. Wśród nich znalazła się między innymi Naomi Campbell, która prezentuje w swoim portfolio nowy produkt: Prêt-à-Porter Silk Collection.

Ten nowy zapach to zmysłowa kompozycja kwiatów ze świeżym cytrusowym preludium. Luksusowy, czarujący i elegancki – spowija ciało niczym miękki jedwabny woal kwiatów. Nowy produkt Naomi Campbell Prêt-à-Porter ‘Silk Collection’ to bogaty i luksusowy dodatek do wspaniałego świata Prêt-à-Porter – jeden krok bliżej do bajecznego kręgu Naomi.

Zapach otwiera się rześką bergamotką oraz świeżym aromatem soczystej mandarynki i pomarańczy. Serce kompozycji ukazuje zmysłowość białych kwiatów: jaśminu i pomarańczy. Bazę zapachu określa elegancja i siła cedru i wetiweru, otoczonych łagodną wanilią i bogatą ambra.

PRZEKONAJ SIĘ NA WŁASNEJ SKÓRZE!

Weź udział w naszym KONKURSIE!

Wygraj perfumy Naomi Campbell Prêt-à-Porter Silk Collection!

Zobacz, które gwiazdy stworzyły swoje własne perfumy (KLIK) i odpowiedz na jedno proste pytanie!

Czekamy na Twoje zgłoszenie!