To ostatni moment, by pomyśleć o wyjątkowym prezencie dla jednej z najważniejszych kobiet w twoim życiu. Biżuteria? Sukienka? Kosmetyki? Masz pomysł, co podarujesz Mamie w dniu Jej święta? Nie? A co powiesz na cały dzień spędzony wspólnie na warsztatach Like Mother & Like Daughter oraz pełnej stylizacji przeprowadzonej przez profesjonalistów? Wygraj wstęp na nie w naszym konkursie!

Już 11 czerwca w nowo otwartym Concept Store Yes na ulicy Mokotowskiej w Warszawie zwyciężczynie będą miały możliwość przenieść się do świata najnowszych trendów. Na spotkaniu pojawią się także sławne matki i ich córki. Głównym punktem spotkania będą warsztaty rozwojowe, które poprowadzi przedstawiciel szkoły kształtowania relacji międzyludzkich Friedemanna Schulza von Thun, Janusz Kozakoszczak.

Oprócz tego w programie jest przewidziany interaktywny panel z udziałem ekspertów. W planie znajdziemy spotkanie ze stylistkami Harper’s Bazaar Polska, które odpowiedzą na pytanie „Czy mama i córka mogą mieć wspólną garderobę/biżuterię?”, a także metamorfozy, lekcja makijażu oraz porady, jak dostosować pielęgnację do wieku i potrzeb skóry. Część dotyczącą urody poprowadzą specjaliści z kliniki Le Spa.

KONKURS

o należy zrobić, aby wziąć udział w naszym konkursie?

Wystarczy, że prześlesz wasze wspólne zdjęcie (mama i córka) wraz z odpowiedzią na pytanie:

Dlaczego kochasz swoją mamę?

Pracę prześlij na adres: [email protected]

Na zgłoszenia czekamy do: 05.06.2016.

3 najbardziej kreatywne odpowiedzi nagrodzimy zaproszeniem dla matki i córki na warsztaty Like Mother & Like Daughter oraz biżuterią marki YES o wartości 1000 złotych!

Regulamin konkursu znajdziesz TUTAJ.

POWODZENIA!

Konkurs! Like Mother & Like Daughter!

Partnerzy akcji:
Konkurs! Like Mother & Like Daughter!