W tym roku inspirowaliśmy się przede wszystkim latami 90., ożywiając wiele trendów charakterystycznych dla właśnie tamtych lat. Powrócił kultowy french, szerokie nogawki, czy małe torebki na ramię. Wszystko wskazuje jednak na to, że wraz z końcem 2019 roku, moda na lata 90. minie na dobre.

Bella Hadid w nowej fryzurze. Wygląda jak Kim Kardashian

Bella Hadid, która jako jedna z pierwszych gwiazd, zaczęła lansować tę modę, czerpie teraz inspirację z lat 70. Można więc przypuszczać, że i tym razem szybko zyska grono naśladowców, ponownie ożywiając zapomniane już trendy.

Powraca kolejny trend z lat 90. Przez lata kojarzył się wyłącznie z brakiem gustu

Hadid nigdy nie ukrywała, że jedną z jej idolek jest Cher, ikona lat 70. i to właśnie na niej postanowiła się teraz wzorować. Nowy wizerunek zaprezentowała na wakacjach w Miami.

Kiedyś nikt nie chciał go nosić, dziś jest wielkim trendem. Ten sweter robi furorę

Modelka ponownie przedłużyła włosy, które ułożyła w swobodne, nieco zmierzwione fale, a na głowę założyła apaszkę, którą związała z tyłu. Cały look nawiązywał do stylu hippie, charakterystycznego właśnie dla lat 70.

Te gwiazdy przesadziły z operacjami plastycznymi. Ich wygląd przeraża

Metamorfoza celebrytki spotkała się z wielkim uznaniem jej fanów, którzy wyrażali swój zachwyt, zostawiając pod zdjęciem wiele komentarzy.

WOW
Przepiękna
Czy ty jesteś prawdziwa?

A wam, która moda bardziej przypadła do gustu? Lat 70., czy jednak 90.?