Sylwia Gliwa w ostatnim czasie przeszła tak wielką metamorfozę, że trudno rozpoznać w niej rudowłosą bohaterkę takich seriali, jak Na Wspólnej, czy Ranczo.

Aktorka nie pokazywała się zbyt chętnie na imprezach, a jeżeli już się na jakąś wybrała, to nie wyróżniała się spośród koleżanek po fachu. Razem z nadejściem wiosny możemy zaobserwować nowy look Sylwii – w blond bobie i w coraz odważniejszych strojach.

Tak, jak na imprezie zorganizowanej przez miesięcznik Joy, gdzie pokazała się w czarnym kombinezonie. Jest to bez wątpienia najmodniejszy element garderoby sezonu, chociaż nie każdy może sobie na niego pozwolić. Gliwa wybrała fason dość trudny do noszenia – bez ramiączek, z dekoracyjną lamówką, gumką w talii i zwężanymi nogawkami.

Mimo problematycznego kroju, należy się duży plus za prostotę – gładki kombinezon został połączony z dodatkami o spokojnym kolorze – botkach z wycięciem i kopertówką. I chociaż w tym sezonie nie dobieramy butów i torebki „pod kolor”, to zasada ta obowiązuje szczególnie przy mocnych kolorach.

Jak oceniacie metamorfozę Sylwii Gliwy i jej kombinezon?

 Kombinezon Sylwii Gliwy

 Kombinezon Sylwii Gliwy

Sylwia Gliwa w poprzedniej fryzurze
 Kombinezon Sylwii Gliwy