Zaledwie dwa tygodnie temu informowaliśmy o tym, że z naszego kraju znika popularny sklep odzieżowy – Cubus. Pochodząca ze Skandynawii marka ogłosiła upadłość, a sklepy na polskim rynku zamkną się jeszcze w tym miesiącu, więc to już ostatnia szansa, aby zrobić w Cubusie pożegnalne zakupy. 

Stylowe trencze na jesień. Propozycje sieciówek

Teraz z polskiego rynku wycofuje się kolejny popularny gigant. Chodzi o amerykańską markę Forever 21, która właśnie ogłosiła bankructwo. Jak czytamy, jest to efekt m.in. rosnącej konkurencji ze strony sklepów internetowych. Dotychczasowi klienci Forever 21 coraz częściej decydują się na kupowanie ubrań w Sieci. 

Był to ważny i konieczny krok, aby zabezpieczyć przyszłość naszej firmy i który pomoże nam zreorganizować nasz biznes i znaleźć na rynku nowe miejsce dla sieci Forever 21 

– oznajmiła Linda Chang, vice prezydent wykonawcza marki w oświadczeniu przygotowanym dla mediów. 

Jak nosić najmodniejsze swetry sezonu? Przegląd najpiękniejszych modeli

Marka Forever 21 ma ponad 800 sklepów z modą działających na kilku kontynentach. W Polsce znajduje się 7 takich placówek, które w najbliższym czasie zostaną zlikwidowane. W sumie redukcja obejmie 40 krajów, a liczba sklepów skurczy się o połowę. 

Kupowałyście ubrania w Forever 21? Będziecie tęsknić za tą sieciówką?