To nie pierwszy raz, kiedy brytyjska sieciówka Top Shop, szturmem zdobywa serca modnych kobiet. I chociaż zdarzają im się wpadki, jak ta z dziwnymi spodniami , to jednak śmiało można powiedzieć, że zapowiada się dla nich świetny sezon sprzedażowy. Do poprzedniej sukienki, uszytej z materiału farbowanego w stylu tie-dye, dołącza nowy model Sicily. Co zadecydowało o tym, że sukienka się tak szybko wyprzedała? Krój? A może materiał?

ZOBACZ TEŻ: SUKIENKA Z BRYTYJSKIEJ SIECIÓWKI WYPRZEDAŁA SIĘ W KILKA DNI! JEST NAPRAWDĘ BOSKA

Sukienka Sicily przełamuje dotychczasowe trendy i zabiera nas z powrotem w lata 2000’, gdzie królowały bluzki i sukienki na jedno ramie. Bardzo szybko stały się ikoną kiczu i przestarzałych trendów, ale marka Top Shop przywraca tej modzie dawną świetność.

Doskonały materiał w prążki, pasek w talii i falbanka – te 3 rzeczy mogą zdecydowanie uwieść każdą kobietę. I chociaż asymetryczne cięcie nie wygląda na każdej figurze najlepiej, znamy jeden trik, który pozwoli jej sprawdzić się w szafie każdej kobiety. Jest nim… opalona skóra. Tym samym jest to model idealnym wyborem na dłuższe wakacje z miłym szumem fal w tle i ciepłym słońcem.

Rozmarzyłaś się, prawda? Ja też! Niestety czeka nas kubeł zimnej wody – ta piękność jest wyprzedana i póki co nie zapowiada się na uzupełnienie rozmiarówki. Pozostaje nam zapisać się na listę oczekujących, podczas przeglądania wakacji last minute…

ZOBACZ TEŻ: TOP SHOP TWIERDZI, ŻE WYNALAZŁ KRÓJ JEANSÓW, KTÓRY PASUJE DO KAŻDEJ FIGURY

A jak Tobie podoba się sukienka Sicily? Zabrałabyś ją na wakacje?