Mogłybyśmy napisać, że jesień to czas, w którym przyciemniamy nasze włosy i stawiamy na bardziej stonowane odcienie, ale w tym sezonie to stwierdzenie mocno mija się z prawdą. My zachęcamy Was do przełamania monotonii i postawienia na zupełnie nieoczekiwane połączenia kolorów.

ZOBACZ TEŻ: HEJTERZY KRYTYKUJĄ NOWĄ FRYZURĘ CHRISSY TEIGEN. POGRUBIA JEJ TWARZ?

Jedną z propozycji jest lekka, pełna wielobarwnych odcieni koloryzacja, która zdecydowanie nada charakteru jesiennym płaszczom i skórzanym ramoneskom.

Waniliowo-liliowe włosy to jesienny trend, obok którego nie można przejść obojętnie. Cała koloryzacja opiera się na płynnym połączeniu ze sobą kilku odcieni brązu z jasnym blondem.

ZOBACZ TEŻ: TA 7-LETNIA DZIEWCZYNA ZOSTAŁA OKRZYKNIĘTA NAJPIĘKNIEJSZYM DZIECKIEM NA ŚWIECIE!

Od nasady włosy mają kolor zbliżony do cynamonowo-waniliowych odcieni, które przechodzą w coraz jaśniejsze pasma, by na końcówkach zyskać pastelowy, lekki fiolet.

Podczas następnej wizyty u fryzjera poproś go, by użył mieszanki lawendowych tonów. Ta koloryzacja nie jest zarezerwowana wyłącznie dla blondynek. Od nasady włosy pozostają brązowe, a na środkowej części i końcówkach możesz użyć ciemniejszego odcienia fioletu i stopniowo podczas kolejnych koloryzacji rozjaśniać je do pastelowego, lekkiego bzu.

Spróbujecie?