Czyżby Victoria’s Secret czekały dużo większe zmiany, niż mogłoby się na początku wydawać? Okazuje się, że petycje pisane przez fanki marki, by ta w końcu uczyniła swoją rozmiarówkę odpowiednią nie tylko dla aniołków VS, ale także zupełnie przeciętnych dziewczyn, mogą być jej najmniejszym problemem…

ZOBACZ TEŻ: Victoria’s Secret czekają duże zmiany? Nadchodzi plus size?

Szeregi popularnych modelek marki zaczęły opuszczać jej ambasadorki… W ostatnich tygodniach zwolniły się aż trzy miejsca z ośmiu zajmowanych dotąd przez aniołki VS.

Wydaje się, że decyzja Doutzen Kroes o odejściu podjęta już w zeszłym roku była inspiracją dla jej koleżanek. W ślad za pięknością z Holandii wkrótce poszła także Lindsay Ellingson. O ile w przypadku pierwszej z modelek powód odejścia jest znany, o tyle w przypadku drugiej niestety nie. Doutzen po prostu postanowiła przejść na anielską emeryturę i poświęcić się europejskim rynkom modowym.

Do dwójki koleżanek dołączyła teraz Karlie Kloss. Amerykanka postanowiła pożegnać się z karierą modelki bieliźnianej marki z powodu braku czasu. Moda w wydaniu Victoria’s Secret zeszła na drugi plan w życiu modelki. Na pierwszy wysunęły się… studia! Od września Karlie zasili szeregi studentów Gallatin School of Individualized Study na NYU. Plotki głoszą także, że modelka chce poświęcić się nowemu biznesowi. Czas pokaże jakiemu.

Dodajmy, że Doutzen była związana z marką od 2008 roku, Lindsay od 2009, natomiast Karlie od początku 2013.

Jesteście ciekawe, kto zastąpi trójkę? Może w ślad za nimi pójdą pozostałe aniołki?

Kolejne aniołki Victoria's Secret opuszaczją markę! (FOTO)

Kolejne aniołki Victoria's Secret opuszaczją markę! (FOTO)

Kolejne aniołki Victoria's Secret opuszaczją markę! (FOTO)