Buty, które Kanye West zaprojektował przy współpracy z marką Adidas to jedna z rzeczy, którą pożądają wszyscy fashioniści i miłośnicy mody. Mowa oczywiście o Yeezy Boost 350, które już od dawna lansują Kim Kardashian i jej siostry. Jeszcze do niedawna nie było możliwości ich zakupu w Polsce, ale…

ZOBACZ TEŻ: BITWA O BUTY YEEZY JAK WOJNA O UBRANIA BALMAIN X H&M?

Kilka tygodni temu pisałyśmy Wam o tym, że pod koniec grudnia do jednego z warszawskich sklepów trafiło kilkanaście par beżowych butów. Jak z pewnością wiecie (a jeżeli nie to kliknijcie w powyższy link i nadróbcie zaległości), mogłyśmy zaobserwować wtedy prawdziwą bitwę! Podobno chęć zakupu nietanich butów (prawie 900 zł) wyraziło 7 tysięcy osób! A dostępnych par było tylko kilkanaście… Oczywiście wszystkie wyprzedały się w mgnieniu oka. Żeby było sprawiedliwie i żeby każdy zainteresowany miał równe szanse na zakup, właściciele sklepu zadecydowali, że przeprowadzą losowanie. Wybrani szczęśliwcy mogli kupić jedną parę. Dzięki akcji z pożądanymi butami sklep zyskał niemały rozgłos, o wspominanej „bitwie” rozpisywały się wszystkie media.

Kolejna wojna o buty Kanye Westa rozpoczęta! (FOTO)

Kilka dni temu na facebookowym fanpage sklepu pojawiła się informacja o nowej dostawie Yeezy Boost 350, tym razem w kolorze czarnym. Fani Kanye Westa szybko zareagowali i co niektórzy zaczęli „kempowanie” pod stoiskiem. Organizatorzy ustalili restrykcyjne zasady.

ZASADY KAMPOWANIA

Każdy uczestnik zapisuje się na liście na SWÓJ ROZMIAR!
Listę uzupełniają pracownicy! Osoby dochodzące do kolejki, czekają do następnego czekowania, po czym dopisywane są do listy!!! Każdorazowo, uczestnicy kempowania, mają obowiązek wylegitymować się, aby potwierdzić tożsamość!!!

Osoby stojące w kolejce, mają obowiązek znajdować się przez cały okres kempowania, w obrębie sklepu – 3-5 metrów od witryn (z wyjątkiem ustalonych przerw)!!!

Sprawdzenia obecności na podstawie listy, dokonują pracownicy sklepu w dowolnie wybranych godzinach! O ewentualnych przerwach (obiad, toaleta) będziemy informowali na bieżąco!

Jeżeli osoba widniejąca na liście, nie będzie obecna podczas czekowania czyli sprawdzania listy obecności, zostaje automatycznie wykreślona z listy!!! Może zostać dopisana na końcu listy, jeżeli pojawi się przy następnym czekowaniu!
Zgodnie z regulaminem konkursu Tenisufki x Chmielna 20, zwycięzca będzie miał możliwość wyboru swojego rozmiaru i zajmie pierwsze miejsce w kolejce!!! – czytamy na fanpage Chmielna 20.

style="overflow:hidden;">
Kolejna wojna o buty Kanye Westa rozpoczęta! (FOTO)

Losowanie odbędzie się 19 lutego. 33 osoby staną się szczęśliwymi posiadaczami Yeezy Boost 350.

Jak Wam się podobają? Warte zachodu i swojej ceny?

Kolejna wojna o buty Kanye Westa rozpoczęta! (FOTO)

Kolejna wojna o buty Kanye Westa rozpoczęta! (FOTO)

Kolejna wojna o buty Kanye Westa rozpoczęta! (FOTO)

Posted by CHMIELNA 20 on 16 luty 2016

Posted by CHMIELNA 20 on 17 luty 2016

Posted by CHMIELNA 20 on 17 luty 2016

Posted by CHMIELNA 20 on 17 luty 2016