Gwiazdy filmowe uwielbiają eksperymentować z wyglądem. Wielkie i małe metamorfozy rozgrzewają opinię publiczną do czerwoności. Media społecznościowe są fantastycznym katalogiem transformacji z całego świata. Internauci oniemieli z wrażenia, kiedy Selena Gomez przefarbowała włosy. Kolor jej włosów #nirvanablonde był inspiracją dla wielu kobiet. Jedną z nich jest Lily Collins.

Średniej długości włosy aktorki nieoczekiwanie zmieniły kolor. Od lat widywaliśmy ją przeważnie w całym spektrum brązów. Od zimniejszych odcieni po nieco cieplejsze tony. Niespodzianka, którą przygotowała Lilly poruszyła jej followersów. Dziewczyna poinformowała swoich fanów o metamorfozie za pośrednictwem Instagrama.

Słoneczny kolor rozświetlił twarz aktorki, a jej fani dosłownie oszaleli. Tym razem nie ma wątpliwości, że to prawdziwa metamorfoza, a nie perukowa sztuczka. Internauci mają nadzieję, że Collins nie zmieni koloru swoich sławnych brwi.

ZOBACZ TEŻ: STYLISTKI SELENY GOMEZ WYJAWIŁY, ILE TRWAŁA JEJ METAMORFOZA! WYTRZYMAŁABYŚ TYLE?

Podobnie jak w przypadku Seleny Gomez metamorfoza była długotrwała i dość męcząca. Przefarbowanie ciemnych włosów na blond to nie bułka z masłem. Przypominamy, że cały proces farbowania #nirvanablonde ujawniły stylistki Seleny. Jeśli macie ochotę na wielką metamorfozę, pamiętajcie, że koniec roku to najwspanialszy czas na odważne decyzje!

Podoba się Wam?

Not sure if it’s the blonde or this city, but I really am having more fun…

Post udostępniony przez Lily Collins (@lilyjcollins)

Wrapped for the day. Bedtime is calling my name…

Post udostępniony przez Lily Collins (@lilyjcollins)

Kolejna gwiazda przefarbowała włosy! Lily Collins przeszła wielką metamorfozę!

Kolejna gwiazda przefarbowała włosy! Lily Collins przeszła wielką metamorfozę!