Kolczyki już oficjalnie stały się najmodniejszym akcesorium tego roku. Na ich punkcie oszalały nie tylko gwiazdy, ale i Instagramerki, po latach ponownie sięgając po zapomniane i niedoceniane ozdoby. I chociaż największą popularnością cieszą się nausznice w kształcie kół, po piętach depczą im równie stylowe nose rings.

Ear cuff – najmodniejsza biżuteria sezonu. Jak ją nosić?

Moda na kolczyki w nosie również powraca, i to ze zdwojoną siłą. Już pod koniec minionego roku rosnącą popularnością cieszyło się septum, czyli tzw. „krowi kolczyk”, zakładany na przegrodę nosową. Teraz jednak powracamy do bardziej tradycyjnego sposobu noszenia tej ozdoby, tj. na płatku nosa.

Ten dodatek zastąpi frotki do włosów. Powraca kolejny trend z lat 90.

Producenci oferują nam naprawdę szeroki wybór biżuterii do nosa, jednak w tym roku, tak jak w przypadku nausznic, sięgamy po minimalistyczne srebrne lub złote koła, pozbawione wszelkich zdobień.

Oto dodatek do włosów, który zastąpi spinki i chusty. Wygląda cudownie!

Nie musicie także posuwać się do radykalnego kroku, jakim jest przekłucie płatka – o wiele łatwiejszym i przyjemniejszym rozwiązaniem są tutaj fake rings, czyli klipsy niewymagające przekłuwania nosa.